ГАЛЕРИЯ ИКОНИ

Икона
 

НАГРАДИ "ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО" - Национален синодален конкурс "Възкресение Христово"`2018

04 април 2018 13:15, Българска Патриаршия

ПРОТОКОЛ ЗА КЛАСИРАНЕ В НАЦИОНАЛНИЯ КОНКУРС „ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО”- 2018

1 Раздел: ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

Днес, 23.03.2018 г., комисия в състав:

Председател: доц. Йордан Йорданов

Членове:

Антони Димитров

Евгений Цанов

Секретар: д-р Пенка Христова

След като разгледа представените творби в раздел „Изобразително изкуство”, класира:

І-ва възрастова група – 3 и 4 група от ОДЗ/ЦДГ

СПЕЦИАЛНА ПАТРИАРШЕСКА НАГРАДА:

Лия Ангелова Стоянова (6 г.) – ДГ „Калина Малина“, гр. Пазарджик

ПЪРВО МЯСТО:

Иглика Миткова Димитрова (6 г.) – ДГ „Здравец“, гр. Горна Оряховица

ВТОРО МЯСТО:

Денислава Дончева (6 г.) – ДГ „Слънце“, гр. Попово

ТРЕТО МЯСТО:

Евгени Стефанов Захариев (7 г.) – ДГ „Здравец“, гр. Горна Оряховица

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

1. Румен Албенов Николов (7 г.) – ДГ „Детство“, гр. Сливен

2. Шарлот Салама (7 г.) – ДГ „Райна Княгиня“, гр. Бургас

3. Божидар Добрев Добрев (6 г.) – „Празнуване на Великден“ – ДГ „Пролет“, гр. Севлиево

4. Йоана Димитрова Димитрова (5 г.) – ДГ „Радост“, гр. Габрово

5. Алексия Велиславова Юрукова – „Камбанен звън“ – гр. Благоевград

 

ІІ-ра възрастова група – 1-4 клас

СПЕЦИАЛНА ПАТРИАРШЕСКА НАГРАДА:

Даниел Ивайлов Маринов (3 клас, 9 год.) – „Бог прославя Своите“ – Неделно училище при храм „Св. Троица“, гр. Ловеч

ПЪРВО МЯСТО:

Деян Нъков (10 год.) – „Възкресение Христово“ – Национален учебен комплекс по култура, гр. София

ВТОРО МЯСТО:

Зехра Кемалова Алиева (3 клас, 9 год.) – СУ „К. Константинов“, гр. Сливен

ТРЕТО МЯСТО:

Вяра Пламенова Пенчева (2 клас, 8 год.) – „Възкресение Христово“ – СУ „Р. Каролев“, гр. Габрово

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

1. Емили Йорданова Йорданова (4 клас, 10 год.) – СУ „К. Константинов“, гр. Сливен

2. Преслава Станева (3 клас) – ШИИ „Арт Попово“, гр. Попово

3. Димитър Николаев Тодоров (4 клас, 10 год.) – „Тайната вечеря“ – ОУ „Д. Чинтулов“, гр. Варна

4. Ясен Антонов Борисов (3 клас, 11 год.) – „Слизане в ада“ – 108 СУ „Н. Беловеждов“, гр. София

5. Алла Росенова Декова (9 год.) – „Богородица с неповяхваща роза“ – ОБДЦК, гр. Русе

 

ІІІ-та възрастова група – 5-8 клас

СПЕЦИАЛНА ПАТРИАРШЕСКА НАГРАДА:

Никола Апостолов Заров (7 клас, 13 год.) – НУПИД „Акад. Д. Узунов“, гр. Казанлък

ПЪРВО МЯСТО:

1. Мартин Ивайлов Маринов (7 клас, 12 год.) – Неделно училище при храм „Св. Троица“, гр. Ловеч

2. Гери Даниелова Николова (7 клас, 13 год.) – СУ „Цанко Церковски“, гр. Полски Тръмбеш

ВТОРО МЯСТО:

Елеонора Николаева Христова (6 клас, 12 год.) – ОУ „Св. Паисий Хилендарски“, гр. Елхово

ТРЕТО МЯСТО:

Марина Илиева Иванова (6 клас, 12 год.) – „Молитва“ – СУ „К. Константинов“, гр. Сливен

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

1. Александрина Стойкова (12 год.) – Ателие „Приказен свят“, гр. София

2. Михаела Валериева Александрова (6 клас, 12 год.) – ОУ „Стоян Михайловски“, гр. Пловдив

3. Алина Аспарухова Методиева (6 клас, 12 год.) – ОУ„Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Ловеч

4. Ивайло Христов Стоянов (6 клас) – ЦПЛП, гр. Бургас

5. Мартина Иванова (7 клас), Гамзе Али Хасан (6 клас) и Йоана Иванова (6 клас) – „Христос воскресе“ – ОУ „Хаджи Димитър“, с. Бяла, обл. Сливен

 

IV-та възрастова група – 9-12 клас

СПЕЦИАЛНА ПАТРИАРШЕСКА НАГРАДА:

Десислава Добромирова Герчева (9 клас, 15 год.) – „Благодатният огън“, ЦПЛР-ОДК, гр. Шумен

ПЪРВО МЯСТО:

Беатрис Веселинова Георгиева (16 год.) – ПГТЕ „Христо Ботев“, гр. Монтана

ВТОРО МЯСТО:

Цветина Илиянова Гошова (15 год.) – ППМ „Екзарх Антим Ι“, гр. Видин

ТРЕТО МЯСТО:

Александър Евгениев Иванов (10 клас, 17 год.) – СУ „Св. Св. Кирил и Методий“, гр. Видин

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

1. Емили Емилова Христова (11 клас, 17 год.) – ЦПЛР, гр. Плевен

2. Ивон Стефанова Кючукова (11 клас, 17 год.) – Неделна школа по рисуване към Академичния параклис „Св. Климент Охридски“, гр. София

3. Ванеса Николаева Вескова (10 клас, 16 год.) – ЦПЛР-ОДК, гр. Ловеч

Председател: /п/

Членове:

/п/

/п/

Секретар: /п/

23.03.2018 г.

гр. София

Синодална палата

« предишна новинаследваща новина »